Hypoalergiczna emulsja do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk, ciała i włosów 

WŁAŚCIWOŚCI PREPARATU:

  • emulsja posiada neutralne dla skóry pH, które przyśpiesza proces odbudowy płaszcza lipidowego skóry
  • wyjątkowo łagodne substancje myjące pozwalające na zastosowanie u dzieci od 1 dnia życia
  • preparat w swoim składzie nie zawiera barwników, chemicznych konserwantów i substancji zapachowych, które przyczyniają się do wysuszania skóry i tworzenia mikrourazów na jej powierzchni
  • emulsja może być używana w profilaktyce odleżyn i pielęgnacji pacjentów obłożnie chorych
  • dermatologiczny test hypoalergii, który pozwala stosować emulsję u osób posiadających wrażliwą i podatną na alergię skórę
  • dostępny również w systemie zamkniętym
  • posiada badania zgodnie z normą PN-EN 1499

SPOSÓB UŻYCIA: 

Higieniczne mycie rąk: Na wilgotne dłonie nanieść około 1-2 ml emuslji z dozownika za pomocą łokcia bądź przedramienia, następnie rozpocząć procedurę mycia rąk, zapewniając całkowite pokrycie powierzchni rąk środkiem myjącym. Procedurę wykonywać przez co najmniej 30 sekund, na zakończenie opłukać ręce pod bieżącą letnią wodą i osuszyć jednorazowym ręcznikiem.

Chirurgiczne mycie rąk: Na wilgotne dłonie nanieść 2-3 ml emulsji z dozownika, następnie rozpocząć procedurę mycia aż do zgięcia łokciowego, zmniejszając powierzchnię w kolejnym krodku do 2/3 wysokości przedramienia, kończąc na dłoniach. Procedurę wykonywać przez co najmniej 2-3 minuty, zwracając uwagę aby w czasie mycia i płukania dłonie były uniesione do góry aby woda mogła spływać w kierunku łokcia. Na zakończenie opłukać ręce pod bieżącą wodą i osuszyć jednorazowym ręcznikiem.

Mycie ciała i włosów: Emulsję nanieść na wilgotne dłonie i rozprowadzić preparat pocierając myte części ciała lub włosy. Następnie spłukać wodą.

CERTYFIKATY I ATESTY:

Produkt kosmetyczny CPNP 1667863

OPAKOWANIE:

500 ml / 1000 ml / 5000 ml