O NAS

Działalność firmy Biachem Sp. z o.o rozpoczęła się w 2017 roku i powstała na bazie wieloletniego doświadczenia osób związanych z zagadnieniami profilaktyki zakażeń. Naszym głównym obaszarem zainteresowania jest szeroko pojęta higienia. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania wspierające redukcję zakażeń w publicznych i niepublicznych jednostkach służby zdrowia. Realizujemy to poprzez dostarczanie wysokiej jakości prepartów dezynfekcyjnych oraz prowadzenie specjalistycznych szkoleń. Naszym partnerem handlowym jest estoński producent innowacyjnego systemu zarządzania kontrolą zakażeń firma Chemi-Pharm AS z siedzibą w Tallinie, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na terenie Polski.

 

PRODUKTY

Oferta produktów dezynfekcyjnych została specjalnie opracowana do placówek służby zdrowia oraz innych instytucji, gdzie specyfika działalności wymaga spełniania najwyższych standardów. Seria preparatów obejmuje najważniejsze obszary zastosowania takie jak: dezynfekcję rąk, dezynfekcję skóry, pielęgnację skóry, dezynfekcję i sterylizację instrumentów oraz dezynfekcję i mycie powierzchni. Środki są tak projektowane aby proces produkcji oraz użyte substancje nie stwarzały zagrożenia dla środowiska i przede wszystkim osób, które będą je używały. Wykorzystanie komponentów o najwyższej jakości i niskim współczynniku alergizującym gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Szczególną uwagę przykładamy do faktu aby preparaty, które znajdują się w naszej ofercie były na bieżąco monitorowane i dostosowywane do najnowszych norm w zakresie skuteczności mikrobiologicznej. Skuteczność i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. 

 

NASZ CEL

Podstawowym celem jest ciągły rozwój naszej organizacji, prowadzący do doskonalenia jakości naszej oferty i świadczonych usług. Chcemy realizować ten proces po to, aby nasi obecni i przyszli Klienci otrzymali jakość, która bezpośrednio przełoży się na wzrost ich efektywności i pomoże rozwiązać powstające problemy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb.